למי נוגע פיתוח קריירה?

במציאות של ימנו, כששוק העבודה משתנה כל הזמן ואף עובד לא יכול להרגיש בו בטוח, הרי שהתחום של פיתוח קריירה הוא מאוד דומיננטי, הן בקרב אנשי מקצוע בתחום התעסוקה והן בקרב מעסיקים והן בקרב אנשים שיש להם מקום עבודה או כאלה שמחפשים מקום עבודה חדש.
פיתוח קריירה, הוא מושג שכולל בתוכו את הרעיון שעלינו לצבור כל הזמן ידע וניסיון בתחומים חדשים, על מנת שנוכל להשתלב בתפקידים אחרים מאלה שאנחנו מכירים ומבצעים. זה נכון, בין אם אנחנו מעוניינים להתקדם במסגרת מקום העבודה בו אנחנו עובדים ובין אם מדובר במקום עבודה חדש.
כאמור, ישנם גורמים רבים שעוסקים בנושא של פיתוח קריירה, החל מצוותים מקצועיים שמכשירים עובדים לשם כך, מעסיקים שפועלים על מנת להעניק לעובדים שלהם אפשרות לפתח את הקריירה שלהם ולהתקדם, ומן הסתם, עובדים או אנשים שמחפשים עבודה, בשביל שיוכלו להתקדם או למצוא תפקידים חדשים ומאתגרים.

שיקום אחר - לוגו ברקע כחול

עמותה לפיתוח שירותי שיקום מתקדמים.

עמותת "שיקום אחר" הוקמה בשנת 2004, על מנת לקדם שינוי חברתי והשתלבות אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בשוק העבודה התחרותי ובקהילה. למעלה מעשור אנו פועלים ומקדמים שינוי חברתי להגברת הנכונות, המודעות ומתן הזדמנות שווה להעסקת אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בשוק התחרותי. לתרומות לחצו כאן ◄

עקבו אחרינו בפייסבוק!

פרטי קשר

עמותת שיקום אחר
רחוב המרץ 20, קרית אריה, פתח-תקווה

073-3745040
[email protected]

הירשמו לקהילה שלנו
והישארו מעודכנים!

הירשמו לקהילה שלנו
והישארו מעודכנים!

הטופס נשלח בהצלחה.