Skip to Content Contact Us
Shutterstock 1609249462
Logo 2

ג'ובי - התעסוקה הנתמכת שלך

בואו להגשים את חלומכם התעסוקתי! עולם העבודה משתנה כל הזמן, הדרישות משתנות וגם היכולות הנדרשות להשתלבות בתפקידים השונים. בתוכנית, תוכלו לבחור את המסלול התעסוקתי עליו חלמתם, להתנסות וללמוד על עולם העבודה ולהשתלב בתפקיד על פי בחירתכם. אתם אלו שתגדירו את התפקיד ותבחרו יחד רכז התעסוקה שילווה אתכם לאורך כל הדרך, גם לאחר ההשתלבות בתפקיד ללא מגבלת זמן.

תוכלו לקבל הכשרה מקדימה בכל הקשור לעולם העבודה המשתנה, תלמדו אילו כישורים נדרשים עבור התפקידים בהם אתם רוצים להשתלב, תיהנו מצוות רב מקצועי מיומן, ליווי אישי וכלים דיגיטליים מסייעים אשר יעזרו לכם גם לשפר מיומנויות דיגיטליות וגם להתכונן בדרכים מגוונות לריאיון עבודה, ולהתמודדות במצבים שונים בתפקיד אותו בחרתם.

למי מתאימה התכנית?

לזכאי סל שיקום בגילאי 18 ומעלה המעוניינים בעזרה במציאת עבודה, הכנה והשתלבות בתפקיד אותו נגלה יחד ושעליו חלמתם.

למה לבחור בג'ובי

הליווי נעשה ע"י צוות רב מקצועי

הבחירה היא תמיד שלכם, אנחנו פה כדי לעזור לכם למצוא את הדרך

כחלק מתהליך הליווי אנחנו שמים דגש על ההתפתחות והלמידה שלכם, נעזרים בכלים חדשניים שפיתחנו והכל ע"מ שתצליחו להשתלב בעולם העבודה החדש

נמצא יחד את המשרה שאתם רוצים עם ההתאמות הדרושות לכל אחד ואחת מכם. פחות שעות? חלקיות משרה? עבודה בישיבה או בעמידה? תוכלו לבחור מה מתאים לכם ויחד נדאג למצוא את התנאים המתאימים עבורכם.

חלק בלתי נפרד מהליווי המקצועי הוא השירות שלנו והליווי האישי

 

מה היא תעסוקה נתמכת

שרות המסייע להשמת מקבלי השרות במקומות עבודה בשוק החופשי, בהתאם לכישוריהם ורצונם. השירות כולל גם תמיכה וסיוע למקבל השרות ובמקרים מסוימים גם למעסיק על מנת לסייע בקליטתו ובהישארותו לאורך זמן.

במסגרת שירות התעסוקה הנתמכת, מלווה תעסוקתית מסייעת למקבל השרות להגדיר את המסגרת ותחום העבודה המתאימים ביותר לרצונותיו ויכולותיו. השירות כולל עבודה על מיומנויות רכות וחברתיות, חיפוש משרה ושילוב בעבודה.

לאחר השילוב בעבודה המלווה התעסוקתית עובדת עם מקבל השרות על התאקלמות במקום העבודה, יצירת קשר בוטח עם המעסיק והבטחת זכויותיו.

אז מה מייחד אותנו את שירותי התעסוקה הנתמכת של עמותת שיקום אחר?

עמותת שיקום אחר שמה לה למטרה לספק ליווי מקצועי ואיכותי, בדגש על עבודה משותפת של מקבל השרות והצוות המלווה:

  • מקבל השרות במרכז, מחליט ומוביל את התהליך.
  • צוות רב מקצועי מומחה ומחוייב.
    יחס וליווי אישי וקשוב על מנת לסייע בקידום ומימוש מטרות מקבל השרות כאדם עובד.
  • הסתכלות ועבודה מנקודת ראות רחבה על האדם בקהילתו – שמירה על קשר ועבודה יחד עם גורמים רלוונטיים בקהילה על מנת לסייע לקידום נושא העבודה ופיתוח מסלול הקריירה.
  • סיוע בשלבים שונים של פיתוח וקידום מסלול הקריירה ומימוש החלום התעסוקתי תוך עבודה על יעדים ומטרות אישיים ומותאמים למקבל השרות.
  • שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים.
  • מגוון רחב של תחומי עבודה וקשרים עם חברות שונות ומגוונות במגזר העסקי.
  • תנאי העסקה הוגנים – שכר מינימום ומעלה (לאיתור משרות) ומימוש תנאים סוציאליים על פי חוק.

סיפורי ההצלחה שלנו

Carousel Img2
ד', בן 42

הגיע לעמותה לפני כ-3 שנים עם ניסיון תעסוקתי בשוק הפתוח אך ללא הכוונה באשר להמשך רצונו התעסוקתי. השתתף ב Let`s Work  – ההכשרה שלך לעולם העבודה, לאחר ההכשרה המשיך לתכנית ג'ובי במהלכה התמקד באפיקיו התעסוקתיים והחל לעבוד בתחום האדריכלות. ד' מתמיד בעבודתו בשלוש השנים האחרונות, חווה הצלחות ומקבל פידבקים חיוביים מחבריו למקצוע.

קראו עוד
Carousel Img2
ת', בן 38

במשך תקופה ארוכה לא הצליח לעבור ראיונות עבודה בתחום ההנדסה אותו למד. נעשה חישוב מחדש והתחלנו לעבוד עם המלווה על בניית ביטחון עצמי, עבודה על חוזקות ועל שיח המתנהל במעמד הריאיון. לאחר חודש של עבודה אינטנסיבית על מיומנויות תעסוקתיות, התקבל לעבודה מבוקשת במפעל יצור, במשרה חלקית עם אפשרויות קידום ופיתוח. החלק המשמעותי בליווי היה היכולת של ת' להתחיל להאמין בעצמו וביכולותיו וע"י כך להעלות הביטחון העצמי בריאיון העבודה ולהצליח להתקבל לתפקיד משמעותי במקצוע אותו הוא למד.

קראו עוד
Carousel Img2
ל', בת 25

הגיעה לעמותה לפני כשנה ללא ניסיון תעסוקתי קודם בשוק הפתוח. תחילה התקשתה לייצר יציבות תעסוקתית ולמצוא את העבודה המתאימה לה. בעקבות הכוונה בתכנית ג'ובי, החלה לעבוד במשרדי בית החולים אשר שיקפו את רצונותיה ויכולתה. ההתאמה התעסוקתית שנעשתה לה הובילה ליציבות ושינוי בכל היבטי חייה – זוגיות, משפחה וחברה.

קראו עוד

המרכזים שלנו

בחר מרכז מהמפה לקבלת מידע

מעוניינים לשמוע עוד? דברו איתנו!

סיימנו!

תודה רבה,
נציגינו יצרו אתכם קשר על מנת להציע לכם
את התוכנית המתאימה עבורכם ביותר.

Back top top