תושב/ת ירושלים והסביבה? זכאי/ת סל שיקום מטעם משרד הבריאות או הביטחון? ברוכים הבאים לשירות התעסוקה הנתמכת של עמותת שיקום אחר!

שירות התעסוקה הנתמכת "כל אחד יכול", מלווה ומכשיר בשלבים השונים של פיתוח וקידום קרירה ומימוש החלום התעסוקתי בשוק העבודה, תוך ליווי אישי והתייחסות לצרכים, ליכולות ולמטרות האדם.

  • השירות מתמחה במגוון רחב של תחומי תעסוקה ובעל קשרים עם חברות שונות ומגוונות בתחום העסקי. השירות "כל אחד יכול" פועל משנת 2009 לקידום והכשרת מתמודדים עם מגבלה נפשית בתחום התעסוקה. כל מתמודד מלווה על ידי מלווה תעסוקתי ואשת מקצוע מומחית בשיקום תעסוקתי בשוק התחרותי, יחד מגבשים את החלום התעסוקתי ומתרכזים במציאת מקום העבודה האידאלי בו הוא יממש את מלוא הפוטנציאל.
  • במהלך הליווי ניתן דגש על עבודה משותפת של המתמודד והמלווה תוך כדי שימת לב לדגשים עיקריים:
  1. העובד במרכז – מקבל השירות מחליט ומוביל את התהליך.
  2. יחס וליווי אישי וקשוב לקידום ומימוש מטרות העובד.
  3. תנאי העסקה הוגנים – שכר מינימום ומעלה ומימוש תנאים סוציאליים על פי חוק.
  4. עבודה עם גורמי קהילה – מקפידים על קשר רציף ועבודה משותפת עם גורמים מטפלים נוספים ולעיתים קרובות גם עם בני משפחה משמעותיים, לפי הצורך ורצונו של המתמודד.
  5. שירות תעסוקה נתמכת של עמותת "שיקום אחר", מתאים לזכאי סל שיקום מגיל 18 ומעלה.

מעניין אותך? נשמח להיפגש! לפרטים נוספים: שחר- 054-4400129

שיקום אחר - לוגו ברקע כחול

עמותה לפיתוח שירותי שיקום מתקדמים.

עמותת "שיקום אחר" הוקמה בשנת 2004, על מנת לקדם שינוי חברתי והשתלבות אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בשוק העבודה התחרותי ובקהילה. למעלה מעשור אנו פועלים ומקדמים שינוי חברתי להגברת הנכונות, המודעות ומתן הזדמנות שווה להעסקת אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בשוק התחרותי. לתרומות לחצו כאן ◄

עקבו אחרינו בפייסבוק!

פרטי קשר

עמותת שיקום אחר
רחוב המרץ 20, קרית אריה, פתח-תקווה

073-3745040
[email protected]

הירשמו לקהילה שלנו
והישארו מעודכנים!

הירשמו לקהילה שלנו
והישארו מעודכנים!

הטופס נשלח בהצלחה.